Fidapa Distretto Sicilia

Le Sezioni
Since 1974

Distretto Sicilia

lE sezioni

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna.

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Team

93 SEZIONI

ACIREALE Garozzo  Rosa Maria LICATA Montana Annita
ADRANO – BIANCAVILLA La Cava  Flavia MARSALA Caliò Anna
AGRIGENTO Bellomo  Maria Rosa MAZARA DEL VALLO Cangemi Brigida
AIDONE Messina  Anna Maria MERI’ VALLE DEL MELA Cavallaro Antonella
ALCAMO Cianti  Cristina MESSINA Tarantino Anna Maria
ALTAVILLA MILICIA Cirafici  Maria MESSINA CAPO PELORO Astone Maria
AUGUSTA Romeo  Giuseppa MILAZZO Sottile Carmen
AVOLA Tiralongo Luciana MISTERBIANCO Longo Lucia Maria Catena
BAGHERIA Musso Adele MISTRETTA Di Salvo Maria Saveria
BARCELLONA P. DI GOTTO Cammaroto Maria MODICA Raudino Irene
BELPASSO/td>

Mio Lucia MOTTA S. ANASTASIA Sica Rosalba
BRONTE Carroccio Vincenza NARO Maniscalchi Tanina Luisa
CACCAMO Vigo Nicasia NICOSIA Manto Caterina
CALASCIBETTA Speciale Maria Rita NISCEMI Stallone  Francesca
CALTAGIRONE Amato Ornella NOTO Amenta Concetta
CALTANISSETTA Ficarra Giovanna PACECO TERRE ELIMO ERICINO Errante Leonarda
CAMMARATA S.GIOV. GEMINI Catarella  Irene PACHINO Caruso Battistina
CAMPOBELLO DI MAZARA Ferraro Rosaria PALAZZOLO ACREIDE Lombardo Francesca
CANICATTI’ Burruano Maria PALERMO MONDELLO La Mantia Patrizia
CAPIZZI Vivaldi Anna Maria PALERMO FELICISSIMA Todaro Maria Grazia
CAPO D’ORLANDO Cavolo Giuseppa PALMA DI MONTECHIARO Vaccaro Marilena
CASTELDACCIA Vaccaro Maria Vita PARTANNA Monteleone Brigida
CASTELVETRANO Agosta Nunziatina PARTINICO Ferro Rosalba
CATANIA Grimaldi Gabriella PATERNO’ Di Mattea Maria Elena
CATENANUOVA Giunta Rosa PETRALIE e MADONIE Li Puma Letizia
CEFALU’ Messina Patrizia PIAZZA ARMERINA Giunta Lucia
CERAMI Newman Susan Porto dell’Etna D’Anna  Cinthia
COMISO Fresco Salvatrice PORTO EMPEDOCLE REALMONTE Messina Daniela
ENNA Schepis Maria RACALMUTO Spoto Carmela
FAVARA Vullo Giuliana RAGUSA Curcio Adriana
FIUMEFREDDO Correnti Patrizia RAVANUSA CAMPOBELLO di Licata Tornambè Maria Luisa
FLORIDIA Saglimbene Carmela RIVIERA DEI CICLOPI – CATANIA Torrisi Di Mauro Cinzia
FRANCAVILLA DI SICILIA Giuffrida Rosaria ROSOLINI Migliore Eliana
GANGI Salvo Sarina Maria S. AGATA LI BATTIATI Massa Silvana
GELA Aparo Elsa SALEMI Ardagna Tiziana
GIARDINI NAXOS Coco Angela SAN GIOVANNI LA PUNTA Lo Giudice Maria Rita
GIARRE RIPOSTO Fichera Anna S. TERESA VALLE D’AGRO’ Micalizzi Maddalena
GIBELLINA Fontana Margherita SCIACCA De Michele Stefania
Golfo di Castellammare De Blasi Anna Maria SERRADIFALCO Guarino Rosaria
GRAVINA DI CATANIA Leonardi Luisa SIRACUSA Pisana Anna
ISOLE EOLIE-7 SORELLE Mollica Rosetta SOLARINO Cianci Milena
ISPICA Nigro Anna Maria TAORMINA Gallodoro Antonella
LENTINI Ferrante Grazia TERMINI IMERESE Perciabosco Felicia
LEONFORTE Giunta Anna Maria TRAPANI Barraco Maria Assunta
VENETICO Duca Loredana
VILLABATE Schillaci Lucia
VITTORIA Sferrazza Giusi
AUGUSTA DAL 13-02-18 ROMEO  GIUSEPPA
Mussomelli Sparacello  Ilaria